Geleceğin öğretmeni üniversite yaz kampı programına hoş geldiniz.

Mesleki gelişimini önemseyen ve geleceğin etkin eğitimcileri arasında yer almak isteyen üniversite öğrencileri ile İstanbul’da 5 gün boyunca bir araya geliyoruz.

İstanbul Gönüllü Eğitimciler (İGEDER) derneğinin düzenlemiş olduğu kampta katılımcıları farklı konu ve eğitimcilerle bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

 

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

1. Hangi fakültede okuyanlar katılabilir?

Eğitim, Fen-Edebiyat, İlahiyat ve İslami İlimler Fakültelerinde okumakta olan tüm öğrenciler katılım sağlayabilir.

 

2. Programa kimler katılabilir?

Programa şehir ve üniversite fark etmeksizin lisans okumakta olan tüm erkek öğrenciler katılım sağlayabilir. Program yatılı olması sebebiyle sadece erkek öğrencilere yöneliktir.

 

3. Başvuru süreci nasıl ilerliyor?

Programa kayıt yapan her aday ile online veya telefon ile birebir görüşme yapılacaktır. Ardından programa katılım süreci kesinleşecektir.

 

4. Program nerede yapılacak?

İstanbul - Üsküdar / Küçük Çamlıca’da bulunan İGEDER genel merkezinde yapılacaktır.

 

5. Barınma ve yemek organizasyonu nasıl olacak?

İstanbul’da 5 gün boyunca barınma ve yemek ihtiyacı İGEDER tarafından karşılanacaktır.

 

6. Programa katılım ücretli mi? 

Herhangi bir katılım bedeli yoktur. Programın tüm giderleri İGEDER tarafından karşılanacaktır. Eğitsel Gezi ve Ziyaretlerde ortaya çıkacak olan giriş ücretleri (müze giriş ücretleri gibi) katılımcı tarafından ödenmektedir. Ayrıca İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almak isteyen öğrenciler sertifika bedelini ödeyip alabilirler.

 

7. Sertifika veya Katılım Belgesi var mı? Sertifika ücretli mi?

Program sonunda İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika ile İGEDER tarafından katılım belgesi verilecektir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almak isteyen öğrenciler sertifika bedelini ödeyip alabilirler.

 

8. Dersler ve etkinlikler hangi zaman aralığında yapılacak?

Program 5 gün boyunca saat 10:00-16:00 arasında planlanmaktadır. Bazı günlerde saat farklılıkları olabilir.


 8. %50 Ulaşım desteği nedir?

Ulaşım maliyetlerinde ortaya çıkan düzensiz artışlar öğrencilerin bütçesini zorladığını biliyoruz. Bu zorlukta katılımcı öğrencilere destek vermek amacıyla ulaşım maliyetlerinin %50'i İGEDER tarafından karşılanacaktır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…