Başvurular sona ermiştir. İlginiz için teşekkür eder, sizleri "Geleceğin Öğretmeni Çevrimiçi Buluşmaları" programına bekleriz. Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Geleceğin öğretmeni üniversite yaz kampı programına hoş geldiniz.

Mesleki gelişimini önemseyen ve geleceğin etkin eğitimcileri arasında yer almak isteyen üniversite öğrencileri ile İstanbul’da 5 gün boyunca bir araya geliyoruz.

İstanbul Gönüllü Eğitimciler (İGEDER) derneğinin düzenlemiş olduğu kampta katılımcıları farklı konu ve eğitimcilerle bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

1. Hangi fakültede okuyanlar katılabilir?

Eğitim, Fen-Edebiyat, İlahiyat ve İslami İlimler Fakültelerinde okumakta olan tüm öğrenciler katılım sağlayabilir.

 

2. Programa kimler katılabilir?

Programa şehir ve üniversite fark etmeksizin lisans okumakta olan tüm erkek öğrenciler katılım sağlayabilir. Program yatılı olması sebebiyle sadece erkek öğrencilere yöneliktir.

 

3. Başvuru süreci nasıl ilerliyor?

Programa kayıt yapan her aday ile online veya telefon ile birebir görüşme yapılacaktır. Ardından programa katılım süreci kesinleşecektir.

 

4. Program nerede yapılacak?

İstanbul - Üsküdar / Küçük Çamlıca’da bulunan Hüdayi Vakfı Küçük Çamlıca Yerleşkesinde yapılacaktır.

 

5. Barınma ve yemek organizasyonu ücretli mi, nasıl olacak?

- İstanbul’da 5 gün boyunca barınma ve yemek ihtiyacı İGEDER tarafından karşılanacaktır.

- Katılımcılar için barınma hizmeti zorunlu değildir. İstanbul'dan ve muhtelif şehirlerden katılım sağlayacak katılımcılardan isteyenler gündüzlü şekilde programa katılım sağlayabilirler.

- Barınma hizmetinden yararlanmak isteyen katılımcıların  24 Temmuz Pazar günü konaklama için İstanbul'da olmaları organizasyon adına sağlıklı olacaktır. Katılımcılar 24 Temmuz Pazar günü kamp boyunca konaklama yapacakları yerde kalabilirler. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

 

6. Programa katılım ücretli mi? 

Programa katılım ücretsizdir. Programın tüm giderleri İGEDER tarafından karşılanacaktır. Eğitsel Gezi ve Ziyaretlerde ortaya çıkacak olan giriş ücretleri (müze giriş ücretleri gibi) katılımcı tarafından ödenmektedir. Katılımcıların müze kartı çıkarmaları gezilecek yerler için avantajlı olacaktır.  Ayrıca İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almak isteyen öğrenciler sertifika bedelini ödeyip alabilirler.

 

7. Sertifika veya Katılım Belgesi var mı? Sertifika ücretli mi?

Program sonunda İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika ile İGEDER tarafından katılım belgesi verilecektir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almak isteyen öğrenciler sertifika bedelini ödeyip alabilirler.

 

8. Dersler ve etkinlikler hangi zaman aralığında yapılacak?

Program 5 gün boyunca saat 10:00-17:00 arasında planlanmaktadır. Bazı günlerde saat farklılıkları olabilir.


9. Program başlangıcı ve bitişi ne zaman?

- 25 Temmuz Pazartesi 10:00'da başlayacak,

- 29 Temmuz Cuma 14:00'de sona erecektir.


 10. %50 Ulaşım desteği nedir?

Ulaşım maliyetlerinde ortaya çıkan düzensiz artışlar öğrencilerin bütçesini zorladığını biliyoruz. Bu zorlukta katılımcı öğrencilere destek vermek amacıyla ulaşım maliyetlerinin %50'i İGEDER tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından gelen katılımcıların geliş - dönüş biletlerini almaları ve bileti programa geldiğinde ibraz etmeleri yeterli olacaktır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.